آراد برندینگ
پنج شنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰
خانه / گل لیلیوم / بهترین فروشنده گل لیلیوم در بازار تهران

بهترین فروشنده گل لیلیوم در بازار تهران

نام گل لیلیوم شاید به گوش شما خورده باشد، این گل یکی از گل های تزئینی و مناسب ماشین های عروس و دسته گل ها برای مجالس رسمی است، همچنین می توان از آن در باکس گل و سبد گل استفاده کرد.

در حال حاضر گل فروشی ها و سایت های معتبری هستند که به عنوان معتبر ترین و با کیفیت ترین فروشنده اگل لیلیوم تهران را عرضه می کنند، که در کنار فروش خود خدمات بسیار خوبی نظیر مشاوره آنلاین ارائه می دهند، که این موضوع سبب فروش بسیار بالاتر این وب سایت ها و تبدیل این وب سایت ها به بهترین فروشنده شده است.

بهترین فروشنده گل لیلیوم در بازار تهران

ناگفته هایی از انواع گل لیلیوم

ناگفته هایی از انواع گل لیلیوم

در ابتدا باید بگوییم گل لیلیوم به گل سوسن نیز مشهور است، و نام سوسن نیز به این گل نسبت داده می شود. زادگاه اصلی این گل در کشور های ژاپن و تایوان می باشد و نام فرنگی آن لیلیوم است.

فراوان بودن این گل بی شک غیرقابل انکار است و بیشتر در مناطق معتدل شمالی نیز وجود دارد و بیش از صد نوع گونه از این گل ها وجود دارد. درباره پیاز این گل ها باید گفت که این گل ها دارای پیاز بسیار بزرگ و دارای فلس های بسیار زیاد هستند، ساقه گل لیلیوم به صورت برگدار است و در یک خوشه پایانی دارای برگ های بسیاری می باشد، میوه این گل به صورت کپسولی بوده و رنگ قهوه ای دارد. 

ارتفاع آن همچنین بین پنجاه تا صد و پنجاه سانتی متر می باشد و ساقه بلند نازک و برگدار و سبز دارد. همچنین یک نوع لیلیوم چراغی یا سوسن چراغی وجود دارد، که تحت حفاظت است.

مرکز فروش گل لیلیوم در تهران

مرکز فروش گل لیلیوم در تهران

در ایران در شهر های مختلف به راحتی هر چه تمام تر این گل را می توان پیدا کرد، و پیدا کردن آن بسیار راحت است، گل لیلیوم در تهران و در شهر های دیگر بسیار پر استفاده است و در مجالس های مختلف استفاده می شود، و همین موضوع بر طرفداران آن می افزاید و سبب تحریک مردم نسبت به خرید آن می شود.

در تهران مراکز فروش زیادی برای خرید گل لیلیوم وجود دارند، که در مکان های مختلفی قرار گرفتند، این گل دارای قیمت بسیار بالایی نیست و در برابر زیبایی گل لیلیوم خوش رنگ بسیار مقرون به صرفه است، بنابراین گل لیلیوم به دلیل داشتن مراکز فروش زیاد دسترسی به آن راحت است، همچنین با سر زدن به مراکز گل فروشی شهر می توان از قیمت کمتر این گل بهره مند شد که آن ها خود این گل را کاشته و می پرورانند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین تولید کننده گل لیلیوم قرمز

گل لیلیوم قرمز یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع گل ها می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفداران و مشتریان بسیار زیادی نیز برخوردار است. علت این

دیدگاهتان را بنویسید