آراد برندینگ
شنبه , ۳ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل لیلیوم / بهترین فروشنده گل لیلیوم سفید

بهترین فروشنده گل لیلیوم سفید

فروشنده گل لیلیوم سفید بهترین و باشکوه ترین گل را پرورش داده به فروش می رساند.به جرات می توان گفت که این گل زیباترین گل دنیا است و می توان برای تزیین کل گل ها از این گل استفاده کرد.

مخصوصاً تاج گل عروس و باکس گل و سبد گل میتوان از این گل برای تزیین آنها استفاده کرد تا دو چندان زیبا شود. این گل عطر به خصوصی دارد که اگر در خانه باشد فضای خانه عطرآگین خواهد شد.

بهترین فروشنده گل لیلیوم سفید

مناسبت های استفاده از گل لیلیوم

مناسبت های استفاده از گل لیلیوم گل لیلیوم خوش رنگ جزو زیباترین گلهای دنیا است که در میان دسته گل یا تاج گل یا سبد گل شما خواهد درخشید. اگر برای مهمانی به دیدن دوستتان می روید یا به هر صورتی می‌خواهید دسته گلی را خریداری کنید می توانید از هر گل که دوست داشتید انتخاب کنید اما فقط چند عدد گل لیلیوم را داخل دسته گل تان بگذارید و بعد ببینید که چقدر زیبا خواهد شد.

گل لیلیوم سفید در منطقه های شمالی یافت می شود ولی در کشور ما فقط یک نمونه لیلیوم وجود دارد. متاسفانه انواع دیگر این گل ارزشمند و کمیاب در کشورهای دیگر وجود دارد و ما از داشتن انواع دیگر این گل محروم هستیم. صد نوع از انواع مختلف این گل وجود دارد اما گل لیلیوم سفید چیز دیگری است و مانند نگینی در بین دیگر گلها می درخشد.

ساقه های این گل دارای برگ است و خوشه آخر آن گل زیادی دارد. برگ های آن صاف هستند و آخرین کاسبرگ آن شیاردار است. کپسولی که داخل آن قرار دارد، دارای دانه های زیاد و صاف و قهوه ای است. گل لیلیوم را میتوان داخل سبدهای گل، تاج گل و باکس گل قرارداد. این نوع گل آنقدر زیبا و باشکوه است که نیازی به صحبت در مورد آن نیست. وقتی به این گل زیبا می نگری شکوه و زیبایی خلقت را در آن می بینیم. ما بهترین و زیباترین گل را به شما معرفی کردیم.

قیمت خرید عمده گل لیلیوم سفید

قیمت خرید عمده گل لیلیوم سفید قیمت گل لیلیوم بستگی به خرید عمده یا جزئی آن دارد چرا که در عمده فروشی قیمت کمتری بابت گل ها دریافت می‌کنیم افرادی که از این نوع گل را می خواهند خریداری کنند می توانند سفارش خود را ثبت کرده و خرید خود را در کمترین زمان تحویل بگیرد.

وقتی که به دیدن فردی که دوستش دارید میروید برای هر دسته گلی که درست کردید میتوانید چند شاخه این گل زیبا برای تزئین درون آن بکار ببرید تا دسته گلی زیبا و با شکوه بسازید. ما زیبا ترین گل را به شما معرفی کردیم تا بتوانیداز آن بهره ببرید.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین تولید کننده گل لیلیوم قرمز

گل لیلیوم قرمز یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع گل ها می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفداران و مشتریان بسیار زیادی نیز برخوردار است. علت این

دیدگاهتان را بنویسید