آراد برندینگ
جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل لیلیوم / بهترین فروشنده گل لیلیوم کوچک در جنوب

بهترین فروشنده گل لیلیوم کوچک در جنوب

گل لیلیوم کوچک یکی از انواع گل با گونه های مختلف است که در زمین و گلدان کشت می شود و در مناطق گرمسیر مورد پرورش قرار می گیرد و به دلیل زیبایی که دارد از ارقام زینتی می باشد، بهترین فروشنده آن در جنوب با تنوعی که در عرضه آن ایجاد نموده نیاز تمام سلایق را در مشتریان پوشش می دهد.

بهترین فروشنده گل لیلیوم کوچک در جنوب

نحوه پرورش گل لیلیوم کوچک

نحوه پرورش گل لیلیوم کوچک گل لیلیوم آبی دارای تنوع رنگی و زیستی است و با جدا نمودن پیاز، فلس پیاز و بذر کشت می شود که در پرورش لینیوم باید خاک حاصلخیز بوده و رطوبت، کود، آبیاری منظم را داشته باشد و جهت کشت پیاز را در محلی نیمه سایه در عمق شش تا ۲۰ متری خاک می کارند، در گلدان نیز می توان پیاز را در عمق ۵ تا ۱۵ سانتی کاشت و بذر نیز باید در عمق ۲ تا ۵ سانتی کاشته شود و خیلی زیاد نباید آن را آب داد فقط باید سطح خاک را مرطوب نگه داشت.

لیلیوم از گل های معطری برخوردار می باشد و دارای پیاز با فلس های زیاد در زیر خاک است که گلدهی آن در فصل تابستان می باشد، در زبان فارسی نام دیگر آن سوسن است که جهت تزئین و زیباسازی دکوراسیون کاربرد دارد و از ارقام کمیاب است که در مناطق گرمسیری و در شمال کشور کشت می شود.

گل لیلیوم از گونه های اوربیت، اوربیتال و … برخوردار است و به دلیل کم توقع بودن به راحتی تکثیر و نگهداری می شود و پیاز آن مقاومت بالایی به سرما و یخ بندان دارد، گل های آن متنوع بوده و برخی ارقام دارای بوی بسیار خوش و مطبوعی است که بسته به بزرگی پیاز، تغذیه خاک و غنی بودن آن کیفیت و تعداد گل ها متفاوت است.

لیلیوم از گیاهان چند ساله است که در خاک کم اسید و با پی اچ خنثی را دوست دارد و دارای اشکال مختلف گل فنجانی، زنگوله ای و قیفی است، این گیاه مقاومت زیادی در برابر بیماری و سرما داشته و هم در آفتاب و هم در سایه رشد می کند و از رنگ های زرد، نارنجی، بنفش، سفید، آجری، قهوه ای و … برخوردار می باشد.

قیمت گل لیلیوم کوچک

قیمت گل لیلیوم کوچک قیمت خرید گل لیلیوم کوچک در بازار بسته به گونه و کیفیت مختلف است، انواع این گل شامل:

  • هیبریدهای آسیایی: دارای طیف های رنگی بین سفید و قرمز است که نوع زرد و نارنجی طرفداران بیشتری دارد.
  • هیبریدهای کاندیدوم: از گونه های معطر با رنگ های سفید است.
  • هیبریدهای مارتاگون: دارای گلها به سمت پایین و گلبرگ ها به سمت عقب خم شده است.
  • نیلوفرهای ترومپت: دارای رنگ های سفید تا ارغوانی است.
  • هیبریدهای longiflorum: شکل آن مانند شیپور است که رنگ سفید و زرد عطری دارد.
  • لیلیوم لانسیفولیوم: دارای گل زنگوله ای و آویخته با گلبرگ خم شده به عقب است.
  • هیبریدهای شرقی: دارای گل های بزرگ سفید تا ارغوانی تیره و معطر است.
با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین تولید کننده گل لیلیوم قرمز

گل لیلیوم قرمز یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع گل ها می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفداران و مشتریان بسیار زیادی نیز برخوردار است. علت این

دیدگاهتان را بنویسید