آراد برندینگ
پنج شنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰
خانه / گلدان گل رز / خرید عمده گلدان گل رز | توزیع عمده انواع گل و گیاه

خرید عمده گلدان گل رز | توزیع عمده انواع گل و گیاه

نگهداری از گل و گیاه در عصر حاضر به واسطه زندگی شهرنشینی و کسالت های ناشی از آن، در واحدهای مسکونی و تجاری، آپارتمان ها و باغچه های کوچک منازل رواج بسیاری پیدا کرده است. یکی از زیباترین و محبوب ترین گل هایی که بسیاری از افراد دوست دارند آن را در اطراف خود داشته باشند و از پرورش آن لذت می برند گل رز است. این گل دارای گونه های بسیار فراوانی در سرتا سر جهان است و بصورت بوته ای رشد می کند. گل های مانند گل محمدی و گل نرگس که با اقلیم کشور ما سازگاری دارند و بسیار در ایران یافت می گردند گونه هایی از رز هستند. بسیاری از گونه های این گل، توانایی رشد در گلدان را دارند و با توجه به فضا و سلایق مختلف می توان انواع این گل زیبا را در گل کاشت و پرورش داد. این گل با استفاده از قلمه گل رز کاشته می شود و این قلمه ها حدود یک و نیم تا دوماه زمان نیاز دارند تا ریشه بزنند. 

با توجه به استقبال بسیار از گل رز، خرید عمده گلدان گل رز و خرید جزئی آن برای منازل مسکونی و تجاری بسیار پر رونق است. امروزه در طراحی داخلی و دکوراسیون واحدهای تجاری و مسکونی استفاده از گل و گیاهان طبیعی بسیار حائز اهمیت است. چرا که همین گلدان های به ظاهر کوچک در هیاهوی زندگی شهرنشینی، به روح انسان طراوت و شادابی می بخشد. 

خرید عمده گلدان گل رز | توزیع عمده انواع گل و گیاه

معرفی اواع گونه های گل رز

معرفی اواع گونه های گل رزهمانطور که پیشتر بیان شد بوته رز گونه های بسیار گوناگونی در سطح جهان دارد. رز با نام های گل محمدی، گل سوری، گل سرخ و وَرد در کشور ما شناخته می شود. بر اساس بررسی پژوهشگران در انجمن جهانی رز، این نوع گل را می توان به چهار دسته تقسیم بندی نمود:

  1. گل های خودرو که از میلیون ها سال قیبل بر روی زمین وجود داشتند و به تدریج و با گسترش علم گیاه شناسی گونه های مختلف آن کشف گردید. تمامی این گلهای رز پنج برگ هستند و زمان گل دادن آنها فصل بهار است. گل محمدی که در کشور ما و بسیاری از کشورهای جنوب غربی آسیا می روید از همین گونه است.
  2. رزهای یاغی قدیمی که به تمامی رزهایی اطلاق می گردد که تا قبل از پیدایش رز جدید یعنی فلورانس پرورش می یافتند. گردی، انحناپذیری شاخه، پر عطر بودن در برخی گونه های نشأت گرفته از گل سرخ و زیاد بودن تعداد گلبرگ ها از خصوصیات بارز آنهاست. رز چای و رز گالیکا از این دسته اند. این دسته از رزها نیز عموماً تنها در بهار گل می دهند.
  3. رزهای یاغی جدید که بعد از پیدایش رز فلورانس، ایجاد و پرورش یافتند. تنوع رنگی، گلدهی چهار فصل و مقاومت بالا در برابر تغییرات جوی از مهم ترین ویژگی های اینگونه از  رز است. رز مینیاتور از این گروه می باشد.
  4. گلهای رز انگلیسی که توسط پرورش دهنده انگلیسی اینگونه از رز، دیوید اوستین به وجود آمده اند. 

فروش انواع گلدان های گل طبیعی

فروش انواع گلدان های گل طبیعیبوته های رز با توجه به رنگ گل، به انواع مختلفی تقسیم می شوند. بهترین گل رز و متداول ترین آنها در ایران گل رز طلایی و گل رز هفت رنگ هستند که با اقلیم کشور ما بسیار سازگارند. مردم ایران همواره به پرورش گل ها و گیاهان طبیعی علاقمند بوده اند و امروزه نیز حتی در واحدهای مسکونی آپارتمانی و فضاهای کوچک پرورش و نگهداری از گل های طبیعی رواج دارد. فروش انواع گلدان های گل طبیعی، پس از رونق گرفتن بازارهای اینترنتی بسیار فعال تر شده است. 

بازار خرید بهترین گل و گیاه طبیعی

بازار خرید بهترین گل و گیاه طبیعیمرکز پیش رو، به عنوان بازار خرید بهترین و محبوب ترین گلها و گیاهان طبیعی، با کیفیت ترین و بهترین گل های پرورشی و فروش گل رز در گونه های مختلف را عرضه و به فروش می رساند. قیمت گل رز در عین زیبایی و شکیل بودن آن و نگهداری آسان مناسب و مقرون به صرفه است و به عنوان یکی از محبوب ترین گل های پرورشی خانگی همواره مورد توجه بوده است.

قیمت عمده فروشی انواع گل رز

قیمت عمده فروشی انواع گل رزادارات، مجتمع های مسکونی، مراکز تفریحی، مراکز تجاری و فرهنگی برای تأمین گل های مورد نیاز گلخانه ها و باغچه های محوطه های باز و فضاهای آزاد خود می توانند برای تأمین گل رز مصرفی خود به صورت عمده و با قیمت تمام شده پایین با کارشناسان فروش گروه ما تماس حاصل نمایند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید