آراد برندینگ
پنج شنبه , ۱۴ مرداد ۱۴۰۰
خانه / گل رز / فروشنده گل رز ایرانی

فروشنده گل رز ایرانی

خرید گل رز ایرانی را می توانید از فروشنده اصلی این گیاه زیبا با قیمتی ارزان و به صورت عمده تهیه نمایید. ما در این مقاله برای آگاهی شما، در زمینه مباحثی همچون انواع گل رز خشک و عوامل موثر بر نرخ وارداتی این محصول صحبت خواهیم نمود. اگر به این موضوعات علاقه مند هستید، لطفاً این نوشته را تا انتها دنبال نمایید تا در این زمینه اطلاعات سودمندی را به دست آورید.فروشنده گل رز ایرانی

انواع گل رز ایرانی خشک شده

انواع گل رز ایرانی خشک شده در این مقاله درباره انواع گل رز ایرانی خشک شده سخن به میان خواهیم آورد. اما پیش از این که در این خصوص حرفی گفته شود، لازم است درباره این گیاه و خاستگاه آن و چگونگی تکثیر آن، چند کلامی را بگوییم.

گل رز، گیاهی از خانواده گل سرخ به شمار می رود و خاستگاه آن در نیمکره شمالی زمین واقع می باشد. از این گیاه به عنوان یک گیاه زینت بخش و تزئینی به کار می برند. همچنین کاربرد آن در صنایع داروسازی، عطرسازی، مواد شوینده و بهداشتی و نیز مواد غذایی بسیار فراوان است.

در کشور های زیادی در خاورمیانه و اروپا و دیگر نقاط جهان نظیر ایران، انگلستان، ایالات متحده آمریکا و  ایتالیا کشت می شود و به عنوان گل ملی شناخته شده است. انواعی نظیر رز چینی، گل محمدی، نسترن، گل سرخ فرانسه، رز های هیبریدی، رز خوشه ای، رز مینیاتوری، گل سرخ بنگال و گل رز دو ‌رگه از گونه های رز به شمار می روند.

اما نام های تجاری زیادی در این خصوص شنیده می شود که از آن جمله به مواردی همچون رز ایرانی، رز فلوری بندا، رز هلندی، گراندیفلورا و رز زرد را می توان برشمرد.

گل های رز ایرانی در رنگ های متنوعی مانند سفید، زرد، آبی، قرمز، صورتی و آتشی وجود دارند که می توان همه آن ها را خشک کرده و برای ایجاد محیطی زیبا در فضای منزل و محیط های تجاری به کار گرفت.

قیمت گل رز ایرانی وارداتی

قیمت گل رز ایرانی وارداتی گل رز ایرانی وارداتی را می توانید در این مرکز با عالی ترین کیفیت و بهترین قیمت سفارش دهید.

اگر در دسته بازرگانان به نام این حرفه هستید، پیشنهاد ما به شما خرید این گل در حجم های زیاد می باشد. زیرا سود سرشاری در سفارش عمده محصول نهفته است. تجار بزرگ همیشه به دنبال راهی هستند تا بتوانند در عرصه تجارت باقی بمانند و این کار جز با خرید عمده کالا میسر نمی گردد.

برای آگاهی از نرخ فروش گل های رز و دیگر خدمات این مجموعه با همکاران ما تماس برقرار نمایید. متخصصان فنی ما به همه سوال های شما در زمینه فروش این گل های خوشبو پاسخ خواهند داد.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین گل رز سفید زینتی

گل ها یکی از بهترین و قدیمی ترین ابزار زینتی است که انواع مختلفی شده و یکی از آن ها، گل رز سفید زینتی است.مجموعه ما یکی از بهترین ها در زمینه عرضه این نوع گل زی

دیدگاهتان را بنویسید