آراد برندینگ
شنبه , ۳ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل رز / فروشنده گل رز جعبه ای

فروشنده گل رز جعبه ای

استفاده از گل جعبه ای امروزه به امری رایج مرسوم شده است که برای مناسبت های خاص مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه می باشد. فروشنده گل رز جعبه ای اقدام به عرضه این محصول با قیمت مناسب به بازار کرده است.

آیا شما با مزایای استفاده از این نوع گل جعبه ای آشنایی دارید و می دانید چگونه می توان جهت خرید این کالا با فروشنده آن تماس گرفت؟

فروشنده گل رز جعبه ای

مزایای استفاده از گل رز جعبه ای

مزایای استفاده از گل رز جعبه ای

جعبه گل از جذاب ترین قالب ها برای قرار دادن انواع گل می باشد و جزء به روز ترین و شیک ترین طرح های روز گل آرایی می باشد.

از مزایای این نوع گل داشتن تنوع بسیار در اندازه جعبه و نوع گل های قرار داده شده در این جعبه ها می باشد. گل رز جعبه ای یکی از زیباترین انواع این گل آرایی می باشد که می تواند به عنوان هدیه ای بسیار زیبا برای ابراز احساسات به دوستان و آشنایان ارائه شود.

این نوع گل از نظر اقتصادی به دلیل امکان انتخاب تعداد شاخه ها و اندازه جعبه بسیار به صرفه می باشد و می توان با تغییر اندازه جعبه و تعداد شاخه ها قیمت نهایی این محصول را تغییر داد.

امکان جابجایی تعداد زیادی از این گل در جعبه به راحتی امکان پذیر است و به این طریق از وارد آمدن آسیب به گل ها جلوگیری می شود.

نوع جعبه های مورد استفاده در این نوع گل می تواند از مواد سبک باشد تا حمل آنها به راحتی انجام شود.

قرار گرفتن تعدادی از این گل ها در کنار هم باعث می شود از رطوبت هم استفاده کنند و در نتیجه ماندگاری این نوع گل به مقدار قابل توجهی بالا رود و دیر خشک شود.

قیمت گل رز جعبه ای

قیمت گل رز جعبه ای

کسانی که برای مناسبت های خاص گروهی یا فردی به دنبال یک هدیه مناسب و به یاد ماندنی هستند یا دارای فروشگاه گل بوده، همچنین افرادی که به صادرات انواع گل به کشورهای همسایه مشغول هستند می توانند خرید گل رز جعبه ای را انتخاب کنند.

برای اطلاع از قیمت گل رز جعبه ای می توانید با فروشنده آن تماس بگیرید و ضمن آگاهی از انواع این محصول نسبت به سفارش آن اقدام کنید تا در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم برای شما به آدرس مورد نظرتان در هر نقطه ای از ایران که مایل باشید ارسال گردد.

همچنین کسانی که به صورت عمده این گل را سفارش دهند می توانند با قیمت ارزان تری آن را به دست آورند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین گل رز سفید زینتی

گل ها یکی از بهترین و قدیمی ترین ابزار زینتی است که انواع مختلفی شده و یکی از آن ها، گل رز سفید زینتی است.مجموعه ما یکی از بهترین ها در زمینه عرضه این نوع گل زی

دیدگاهتان را بنویسید