آراد برندینگ
جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل رز / فروشنده گل رز شاخه ای صادراتی

فروشنده گل رز شاخه ای صادراتی

گل رز شاخه ای را می توان به صورت عمده و جزئی از این وب سایت با قیمت مناسب خریداری نمود فروشنده گل رز شاخه ای صادراتی، انواع گل رز سالم و بدون هرگونه لک و پلاسیدگی  را در بسته بندی مناسب جهت ارسال به کشورهای مختلف آماده عرضه داشته و از طریق این وب سایت به خریداران با قیمت مناسب ارائه می دهد.

فروشنده گل رز شاخه ای صادراتی

دسته بندی انواع گل رز طبیعی

دسته بندی انواع گل رز طبیعی گل رز یکی از زیباترین گل های موجود در طبیعت با رنگهای متفاوت است و در حدود ۱۵۰ گونه از آن در مناطق مختلف جهان رشد و تکثیر می یابد. دسته بندی انواع گل رز طبیعی به سه گونه زیر انجام می پذیرد:

  • گل رز خودرو
  • گل رز باغی قدیمی 
  • گل رز باغی جدید

لازم به ذکر است گل های رز خودرو که در مناطقی از نیمکره شمالی رشد و تکثیر می یابند و هنوز در نیمکره جنوبی گل رز خودرویی دیده نشده است. 
گل رز در کشورهای متفاوتی کاشته و تکثیر می شود و در ده کشور جهان از جمله ایران به عنوان گل ملی نیز نامگذاری شده است.
گفتنی است علاوه بر موارد ذکر شده فوق یک نوع گل دیگر به نام گل رز باغی انگلیسی در مراکز گل های رز یافت می شود که از ترکیب دو نوع رز باغی قدیمی و رز باغی جدید توسط پرورش دهنده گل انگلیسی کاشته و تکثیر یافته است. 
از لحاظ نژادی نیز گل رز دارای طبقه بندی خاص خود می باشد که می توان به شرح آن پرداخت :

  • گل رز فرانسه یا رز گالیکا
  • نسترن
  • گل چای
  • گل سرخ ایران
  • گل سرخ خوشه ای
  • گل سرخ مینیاتوری
  • گل سرخ بنگال

گل رز فرانسوی دارای رنگ صورتی تا قرمز بوده و در حوالی پاریس کشت می شود. گل نسترن که گل رز وحشی است که در مناطقی از اروپا، آسیا و شمال آفریقا رشد می کند.
گل چای مخصوص مناطقی از چین می باشد. گل سرخ ایران نیز در اکثر نقاط ایران رشد و تکثیر می یابد. گل سرخ خوشه ای در مناطقی از چین،کره و ژاپن رشد می کند که دارای رنگ سفید می باشد. گل سرخ مینیاتوری ظاهری ریزتر داشته و به رنگهای صورتی و قرمز دیده می شود. گل سرخ بنگال نیز حالتی کاغذی دارد و در رنگهای قرمز و صورتی دیده می شود.

خرید عمده گل رز شاخه ای

خرید عمده گل رز شاخه ای خرید رز شاخه ای از جمله رز شاخه ای مدرن را می توان به صورت عمده و جزئی از طریق وب سایت های فروشگاهی معتبر عرضه کننده انواع گل های زینتی و آپارتمانی با قیمت مناسب تهیه نمود.

گل رز شاخه ای مدرن با داشتن بسته بندی مناسب و شیک از هواداران زیادی برخوردار بوده و توسط مشتریان از طریق اینترنت سفارش خرید داده می شود.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین گل رز سفید زینتی

گل ها یکی از بهترین و قدیمی ترین ابزار زینتی است که انواع مختلفی شده و یکی از آن ها، گل رز سفید زینتی است.مجموعه ما یکی از بهترین ها در زمینه عرضه این نوع گل زی

دیدگاهتان را بنویسید