آراد برندینگ
شنبه , ۳ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل زینتی / فروشنده گل زینتی ارکیده وارداتی

فروشنده گل زینتی ارکیده وارداتی

گل ارکیده یکی از گیاهان آپارتمانی بوده که نگهداری و پرورش آن نظر بسیاری از مردم را به خود جلب کرده است. فروشنده گل زینتی ارکیده وارداتی اقدام به عرضه این محصول با قیمت مناسب و کیفیت عالی در بازار نموده است.

آیا شما با شرایط نگهداری از این گل آشنایی دارید و می دانید چگونه می توان با فروشنده این گل تماس برقرار کرد؟

فروشنده گل زینتی ارکیده وارداتی

شرایط نگهداری از گل زینتی ارکیده

شرایط نگهداری از گل زینتی ارکیده

شرایط نگهداری گل زینتی ارکیده شامل رعایت مجموعه‌ای از شرایط محیطی می باشد تا گیاه بتواند به خوبی رشد کند.

یکی از این عوامل دما می باشد. دمای هوای مورد نیاز برای رشد این گیاه بین ۱۲ تا ۲۸ درجه سانتی گراد متغیر است. هوای سرد باعث از بین رفتن و سرمازدگی غنچه ها و حتی ساقه گل می شود و دماهای بالاتر از ۳۰ درجه سانتی گراد موجب پژمردگی و خشک شدن تدریجی آن می گردد بنابراین باید گلدان را از محیط های سرد و وسایل گرمایشی دور نگه داشت.

از نظر میزان آبیاری این گل گیاهی توقع به شمار می آید اما نسبت به کم آبی و خشکی بسیار احساس است. میزان آبیاری یک بار در هفته می تواند احتیاجات آبی این گل را به خوبی فراهم کند. 

خاک مناسب از جمله شرایط دیگر نگهداری این گل است. نیاز به تنفس ریشه های این گیاه زیاد بوده بنابراین خاک گلدان محیط مناسبی برای رشد این گیاه به شمار نمی آید. بهتر است همراه با خاک گلدان خرده چوب نیز اضافه کرد تا بتواند فضای کافی برای تنفس داشته باشد.

بهترین خاک ارکیده شامل مجموعه ای از بقایای پوسیده چوب، زغال چوب، شن، پرلیت درشت و لیکا می باشد.

این گیاه نور دوست بوده و حتی ریشه های آن نیاز به نور دارند بنابراین بهتر است از گلدان های شفاف برای این نوع گیاه استفاده شود.

استحکام ساقه این گل کم بوده و به همین خاطر نیاز به یک قیم دارد. ساقه نازک این گیاه را می توان به وسیله نخ یا سیم به قیم متصل نمود.

قیمت گل زینتی ارکیده به صورت عمده

قیمت گل زینتی ارکیده به صورت عمده

فروشگاه های عرضه انواع گل های زینتی آپارتمانی و افرادی که در زمینه پرورش انواع گل فعالیت دارند می توانند گل ارکیده ارزان را به عنوان گزینه ای بسیار مناسب برای عرضه به مشتریان و یا پرورش تهیه نمایند.

جهت اطلاع از قیمت گل ارکیده به صورت عمده می توانید با فروشنده این گل زینتی تماس برقرار کرده و پس از اطلاع از قیمت روز این گل و انواع مختلف آن سفارش خود را اعلام کنید. 

ما به سفارشات عمر خریداران را در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم آدرس اعلام شده توسط آنها در هر نقطه از ایران که باشد ارسال خواهیم نمود. همچنین کسانی که در تعداد زیاد اقدام به سفارش این محصول می کنند می توانند آن را با قیمت ارزان تری به دست آورند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید گل زینتی تهران

امروزه به دلیل گسترش استفاده از گل های زینتی در بخش های مختلف از قبیل اداری، مسکونی و تجاری، نیاز به مراکز خرید و عرضه انواع گل افزایش چشمگیری یافته است تا نیاز

دیدگاهتان را بنویسید