آراد برندینگ
پنج شنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰
خانه / گل زینتی / فروشنده گل زینتی محلات برای صادرات

فروشنده گل زینتی محلات برای صادرات

محلات شهرستانی در جنوب شرقی اراک مهد گل های زینتی و گیاهی می باشد. این شهرستان به کشور هلند معروف است. یکی از فروشندگان گل زینتی محلات معتقد است که هر شاخه گل ۳ دلار می باشد که هر ۱۷ شاخه گل با یک بشکه نفت برابری می کند. صادرات گل زینتی محلات از این شهرستان به سمت کشور های امارات، عراق، عربستان، افغانستان، پاکستان و شهر های حاشیه خلیج فارس می باشد. 

فروشنده گل زینتی محلات برای صادرات

آشنایی با انواع گل زینتی محلات

آشنایی با انواع گل زینتی محلات دلیل نامگذاری محلات مجموعه از محله ها و فرهنگ های مختلف است.

نزدیک ترین شهر به محلات دلیجان از طرف شرق می باشد علاوه بر این اصفهان از سمت جنوب، اراک از سمت غرب و قم از سمت شمال به این شهرستان واقع در جنوب شرقی استان مرکزی قرار دارند.

بسیاری از گل های زینتی و نشایی در این استان به کشت می رسد با توجه به ۹۰۰ هکتار زمین زیر کشت حدود ۷۰۰ نوع کاکتوس و گل های داوودی با تنوع ۸۰۰ رنگ و تنوع در گل های ژروارا و ۲ میلیون گل گلدانی و ۲۰ میلیون گل شاخه بریده شده حسن یوسف و بسیاری از انواع دیگر گل های زینتی به صورت سالانه و با دوام بسیاری از نسل های گذشته.

گل های زنبق، لیلیوم، پوتوس، کرتن، دیفنباخیا، فیکوس، پیرومیا، ارکیده، کوکب، جعفری، همیشه بهار، گلایل، آماریلیس، انواع درختچه ها، گل کاغذی، رز، نسترن، نخل زینتی، گل محبوب شب، گاردنیا، میمون، اطلسی، بنفشه، پریوش، انواع نهال، گیلاس، آناناس، هلو، گردو، اقاقیا، زالزاک و غیره از تنوع گل زینتی بی شمار و شگفت انگیز این شهرستان می باشد.

گل های محلات دارای بوی بسیار خوب و دوام بالایی می باشند همچنین این گل ها ظاهر بسیار زیبا همراه با رنگ بسیار چشم نواز و دل انگیزی دارند.

این امکان وجود دارد که علاقه مندان به گل و گلکاری هر ساله در ماه های اردیبهشت تا شهریور از این شهرستان دیدن کنند.

قابل ذکر است که سالانه حدود ۲۰ میلیون گل به کشور های همسایه و حاشیه خلیج فارس صادر می شود.

تنوع آب و هوایی در این شهرستان سبب شده است که ساکنان سابقه چندین ساله و دیرینه در کشت و پرورش این گل داشته باشند به طوری که اکثر گل کاران در سراسر نقاط ایرانی اصلیتی از این شهرستان دارند.

به طور کلی بیشترین تنوع گل زینتی در شهرستان محلات هویدا است.

قیمت گل زینتی محلات در همدان

قیمت گل زینتی محلات در همدان فروش گل زینتی از این شهرستان آغاز می شود و به سراسر نقاط کشور ارسال می شود. مسلم است که گل هایی که در همدان به فروش می رسند به دلیل هزینه حمل و نقل و جابه جایی هزینه بیش تری را به خود اختصاص داده اند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز خرید گل زینتی تهران

امروزه به دلیل گسترش استفاده از گل های زینتی در بخش های مختلف از قبیل اداری، مسکونی و تجاری، نیاز به مراکز خرید و عرضه انواع گل افزایش چشمگیری یافته است تا نیاز

دیدگاهتان را بنویسید