آراد برندینگ
دوشنبه , ۸ آذر ۱۴۰۰
خانه / گل لیلیوم / فروش عمده گل لیلیوم زرد در تهران

فروش عمده گل لیلیوم زرد در تهران

در بین انواع مختلف گل ها می خواهیم در مورد نمونه ای پرطرفدار بگوییم که گزینه مد نظر گل لیلیوم زرد می باشد که ه سبب زیبایی خاص در جلب توجه خریداران موفق می باشد. فروش عمده این محصولات در شهر تهران مورد استقبال مشتریان زیادی قرار می گیرد که با این وجود زمینه برای تولیدات عمده فراهم می آید تا مشتریان بتوانند آنها را با قیمت های ارزان تری تهیه کنند.

فروش عمده گل لیلیوم زرد در تهران

معرفی انواع گل لیلیوم

معرفی انواع گل لیلیوم گل مظهری از زیبایی است که به انسان نشاط و شادابی می بخشد و با دیدن آنها حس زندگی زنده می شود. این محصولات را به طور کلی در دو نوع طبیعی و مصنوعی می توان تهیه کرد که گل های مصنوعی الهام گرفته شده از گل های طبیعی می باشند.

هر کدام از گل ها را با نام خاصی می توان یاد کرد که در این قسمت می خواهیم در مورد گل لیلیوم بگوییم گه بسیار زیبا و جذاب می باشد و به همین سبب مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد.

این گل های زیبا را در نمونه های مختلفی می توان تهیه کرد، زیرا از نظر عوامل متعدد چون زمان گلدهی با همدیگر فرق دارند. در ادامه چند نمونه از این موارد را را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

ASIATIC hybrids این نوع گل لیلیوم رنگ بندی شان از سفید تا قرمز تیره می باشد که پرفروش ترین شان نارنجی و زرد می باشد که اغلب ارتفاع گل به ۷۵ سانتی متر می رسد.

Candidiom hybrids این گل ها به رنگ سفید هستند که با عطر عالی که دارند در جلب توجه خریداران موفق می باشند و باید گفت که در تابستان گل می دهند.

Martagon Hybrids گل های مورد نظر سر شان به سمت پایین خم می شود و یک ساقه در روز معمولا ۲۰ گل می دهد.

Trumpet Lilies گل لیلیوم معرفی شده به رنگ های سفید تا ارغوانی می باشد که زمان گلدهی شان وسط تابستان می باشد.

مرکز فروش گل لیلیوم به صورت ارزان

مرکز فروش گل لیلیوم به صورت ارزان گل لیلیوم را در نمونه های مختلفی معرفی کردیم و می دانیم که این محصولات با قیمت های متفاوتی به فروش می رسند که اغلب نمونه های ارزان قیمت مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد. گل لیلیوم ارزان به طور عمده مورد داد و ستد قرار می گیرد و تولید کننده به این منظور راهکار های مختلفی را ارائه می دهد تا کار را برای خریداران آسان کند.

مرکز فروش نمونه های مختلفی را ارائه می دهد که گل لیلیوم خوش  رنگ را اغلب به طور عمده به فروش می گذارد تا نیاز خریداران برطرف شود.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین تولید کننده گل لیلیوم قرمز

گل لیلیوم قرمز یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع گل ها می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفداران و مشتریان بسیار زیادی نیز برخوردار است. علت این

دیدگاهتان را بنویسید