آراد برندینگ
دوشنبه , ۸ آذر ۱۴۰۰
خانه / جعبه گل / قیمت خرید جعبه گل تولد بزرگ

قیمت خرید جعبه گل تولد بزرگ

جعبه گل تولد یک هدیه بسیار شیک و زیبا است که می توان به هر کس که دوست دارید هدیه دهید.جعبه گل ارزان را می توان در همه گل فروشی ها تهیه کرد. این جعبه را می توان به عنوان تولد، مهمانی رفتن، ولنتاین و غیره هدیه دهید.

قیمت خرید جعبه گل تولد بزرگ

آشنایی با انواع جعبه گل

آشنایی با انواع جعبه گل جعبه گل انواع مختلفی دارد مانند؛ حروف اول اسمی، love, روز عشق، تولد و غیره وجود دارد. که این باکس گل ها در انواع جعبه های رنگی درست می شود.که  انواع گل های مختلف وجود دارد مانند: رز، مریم ، لاله، یاس، ارکیده، بنفشه، نرگس و صد ها گل دیگر که وجود دارد و برای این باکس ها استفاده می شود و امروزه طرفداران زیادی دارد.

این نوع گل ها بر طبق سلیقه هر شخص درست می شود گاهی وقتا اکثرا دوست دارن فقط از یک گل استفاده کنند که آن هم معمولا گل رز بیشترین استفاده دارد زیرا در قدیم تا الان گل رز به عنوان عشق بوده است.یا از ترکیب گل ها استفاده می کنند که بسیار جالب و قشنگ است که به آن هفت رنگ می گویند. این جعبه ها برای هر مهمانی مناسب بوده زیرا هم شیک است و هم قیمت مناسبی دارد.

برای درست کردن جعبه گل اول یک جعبه با طبق سلیقه خود انتخاب کرده، و یک فوم ابری برای داخل آن استفاده کنید و هر گلی را که دوست دارید انتخاب کنید و در اندازه های متوسط متناسب با با کس جعبه گل آن ها را داخل این باکس قرار دهید و از انواع شکلات برای تزئین آن استفاده کنید، و به عنوان کادو هدیه دهید. علاوه بر جعبه می توانید در جعبه های شیشه ای نیز استفاده کنید، و کف آن را کاغذ های رنگی ریخته و گل مورد نظر را داخل آن بگذارید.

قیمت انواع جعبه گل تولد

قیمت انواع جعبه گل تولد جعبه  گل مدرن یک جعبه بسیار زیبا است و می توان برای انواع مهمانی ها مخصوصا تولد این جعبه را کادو دهید، قیمت مناسبی دارد. ولی امروزه قیمت هر جعبه در هر گل فروشی متفاوت است و با مراجعه به آن جا می توان از قیمت آن مطلع شوید، و یک جعبه گل زیبا به عنوان کادو دهید.

امروزه در اینترنت انواع پیچ ها وجود دارد که جعبه های گل در هر رنگ و تنوع سفارش دهید و تحویل بگیرید که بسیار راحت است، کسانی که وقت کافی برای خرید هدیه ندارند می توانند این کادوی بسیار جذاب را برای کادو انتخاب کنند، زیرا هم شیک است و یک کادوی بسیار مقبول که فرد خوشحال می کند.

امروزه این جعبه ها جزو یکی از بهترین کادو ها برای فرد است، چرا که گل باعث نشاطی و سر زنده شدن دارد و همه گل را دوست دارند و از آن خوششان می آید.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده عمده جعبه گل اول اسم

در سراسر کشور برای دریافت لیست قیمت روز جعبه گل اول اسم می توان به دفاتر و فروشگاه های اینترنتی مراجعه کرده و می توان این لیست را بررسی نمود تا برای انتخاب

دیدگاهتان را بنویسید