آراد برندینگ
دوشنبه , ۸ آذر ۱۴۰۰
خانه / گل رز / قیمت گل رز عمده محلات | شرکت پخش انواع گل و گیاه طبیعی

قیمت گل رز عمده محلات | شرکت پخش انواع گل و گیاه طبیعی

یکی از زیباترین و محبوب ترین گل های جهان، گل رز است. در ایران انواع زیادی از گل رز به طور طبیعی می روید و همچنین گلخانه های بی شماری وجود دارند که در کار تولید و پرورش انواع گل رز می باشند. 

گل رز که بیشتر در نمیکره شمالی زمین می روید، ۱۵۰ نوع دارد. از جمله نام هایی که در ایران از آن استفاده می کنند، این ها هستند:

 • گل سرخ
 • گل محمدی 
 • گل سوری
 • و …

محلات به نوعی پایتخت تولید گل کشور به شمار می رود. در این شهر شما می توانید انواع تولیدی هایی را مشاهده کنید که در کار پرورش گل رز می باشند. قیمت گل رز عمده محلات در بازار متفاوت است و به نوع گل بستگی دارد. 

برای این که از تازه ترین قیمت ها اطلاع پیدا کنید، می توانید به این شهر سفر کرده و از نزدیک گل رز محلات را مشاهده کنید. 

قیمت گل رز عمده محلات | شرکت پخش انواع گل و گیاه طبیعی

بزرگترین گلخانه پرورش گل رز در محلات

بزرگترین گلخانه پرورش گل رز در محلات

نزدیک به ۳۰۰ گلخانه در باغ گل محلات فعالیت می کنند. هر کدام از این گلخانه ها انواع گل را تولید و به بازار عرضه می نمایند. 

یکی از گل هایی که در این گلخانه ها تولید و پرروش می یابد، گل رز است. در شهر محلات، بیش از ۹۰۰ هکتار زمین، زیر کشت انواع گل و گیاه زینتی قرار دارد. 

در این شهر شما می توانید بزرگترین گلخانه پرورش گل رز را پیدا کرده و خرید خود را از آن انجام دهید. بیشترین گل رزی که در ایران تولید می شود، پس از گل محمدی، گل رز هلندی است. این نمونه از گل را شما می توانید در فروشگاه های گل فروشی سطح شهر هم پیدا کنید که در رنگ ها و قیمت های متنوعی به فروش می روند.

گل های رز تولید شده در گلخانه های محلات، به سراسر کشور توزیع و عرضه می شوند. 

صادرات گل رز طبیعی به روسیه

صادرات گل رز طبیعی به روسیه

صادرات گل رز به کشورهای گوناگونی صورت می گیرد که می توان به این ها اشاره کرد:

 • روسیه 
 • اذربایجان 
 • عراق 
 • ترکیه 
 • و …

صادرات گل رز طبیعی به روسیه از طریق هوایی صورت می گیرد و هفته وار ده ها شاخه گل رز به این کشور صادر می شود. گل خانه های گوناگونی در سراسر کشور وجود دارند که در کار تولید و صادرات انواع گل زینتی به ویژه رز هستند. گل رز محلاتی هم از جمله گل های بسیار معروف است. قیمت گل رز محلات را می توانید از بازار گل رز محلات به دست آورید. 

خریدار عمده گل رز صادراتی

خریدار عمده گل رز صادراتی

خریدار عمده گل رز صادراتی، شرکت هایی هستند که در کار عرضه این گل ها به کشورهای متفاوتی می باشند. 

این شرکت ها گل رز را از گلخانه گل رز محلات و یا شهرهای دیگر خریداری کرده و سپس به کشورهای مقصد می فرستد. این کار بیشتر توسط هواپیما انجام می شود. 

هر چند فروش گل رز محلات در کشورهای مختلف خوب است و رونق دارد؛ ولی باز هم مشکلاتی سر راه صادرکنندگان قرار دارد که آن هم قیمت تمام شد هزینه های هوایی است. 

پرورش گل رز در محلات از سوی تولیدی های گوناگونی صورت می گرد که آن ها نیز در کار صادرات عمده به کشورهای مختلفی می باشند. 

قیمت هر شاخه گل رز در بازار

قیمت هر شاخه گل رز در بازار

قیمت گل رز در بازار متفاوت است. شما می توانید نرخ روز را از گل فروشی های سطح شهر به دست آورید. در وب سایت های اینترنتی هم نرخ هر شاخه گل رز اعلام شده است. 

این نوع از محصول هم نرخ ثابتی نداشته و در نوسان است. برای این که از نرخ ثابت امروز با خبر شوید، به فروشگاه های آنلاین سربزنید و انواع گل رز سفارش دهید. در این جا به چند قیمت اشاره می شود: 

 • قیمت هر شاخه گل رز هلندی بین ۵۰۰۰ تا ۸۰۰۰ تومان
 • رز ایران هر شاخه به قیمت: ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ تومان

خرید اینترنتی انواع گل رز محلات

همان طور که می دانید اکثر تولیدکنندگان گل طبیعی و مصنوعی در کشور، در قطب های تولیدکننده گل و گیاه، محصولات خود را عرضه می کنند. و یکی از این قطب های توزیع و عرضه کننده گل و گیاه طبیعی و مصنوعی شهرستان محلات است.

غرفه داران بازار گل محلات دو نوع کار انجام می دهند. برخی صرفا عرضه کننده و در واقع پخش کننده هستند. عده ای نیز تولیدکننده و عرضه کننده هستند. طبیعتا اگر بتوانید این تولیدکنندگان را شناسایی کنید می توانید انواع گل را با قیمت کمتری خریداری کنید زیرا یک واسطه را کم نموده اید.

از عرضه سنتی و قدیمی محصولات که بگذریم برخی از تولیدکنندگان این عرصه دارای شبکه های اجتماعی و درگاه های عرضه اینترنتی هستند. مجموعه ما نیز یکی از بهترین مجموعه های تولیدکننده و عرضه کننده انواع گل رز و لیلیوم مرغوب می باشد.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین گل رز سفید زینتی

گل ها یکی از بهترین و قدیمی ترین ابزار زینتی است که انواع مختلفی شده و یکی از آن ها، گل رز سفید زینتی است.مجموعه ما یکی از بهترین ها در زمینه عرضه این نوع گل زی

دیدگاهتان را بنویسید