آراد برندینگ
پنج شنبه , ۳۰ دی ۱۴۰۰
خانه / گل زینتی / مرکز خرید گل زینتی تهران

مرکز خرید گل زینتی تهران

امروزه به دلیل گسترش استفاده از گل های زینتی در بخش های مختلف از قبیل اداری، مسکونی و تجاری، نیاز به مراکز خرید و عرضه انواع گل افزایش چشمگیری یافته است تا نیاز بازار توسط عرضه متناسب پاسخ داده شود و از افزایش قیمت ها جلوگیری به عمل آید. مجموعه ما نیز با ارائه بهترین انواع گل زینتی تهران، موجبات خود کفایی اقتصادی را به ویژه در پایتخت و در زمینه واردات گل از سایر کشور ها فراهم نموده است.

مرکز خرید گل زینتی تهران

راهنمای خرید گل زینتی در بازارهای تهران

راهنمای خرید گل زینتی در بازارهای تهران ما در این بخش می خواهیم مواردی را در زمینه خرید گل زینتی در تهران برای شما بیان کنیم پس لطفا تا پایان مطلب با ما همراه باشید.

مهمترین عامل در داشتن خریدی موفق در هر زمینه ای، مراجعه به مراکز معتبر فروش است بدین گونه که وقتی شما قصد خرید گل های زینتی را دارید به فروشگاه هایی مراجعه کنید که در این امر صاحب تجربه و اعتبار می باشند مثلا برند ما با داشتن سابقه ای طولانی در امر فروش گل، به انتخاب اول مصرف کنندگان جهت خرید تبدیل شده است.

ویژگی های ظاهری گل نشان از نحوه‌ی پرورش و نگه داری گل را دارد مثلا وقتی گلی دارای گلبرگ های پلاسیده با به اصطلاح پلاسمولیز شده است، بیانگر شرایط نامناسب پرورش و عدم آبدهی کافی است.

گل رز زینتی با داشتن گلبرگ های لطیف خود باید پس از چیده شدن در دما مناسب نگه داری شود و همچنین رطوبت کافی بدان برسد وگرنه به سرعت پژمرده شده و غیر قابل استفاده می گردد.

در هنگام خرید توجه داشته باشید که فروشنده در مراحل مختلف نگه داری گل تا مرحله فروش، از اسپری ها و افشانه های هورمونی استفاده نکند زیرا این افشانه ها با داشتن هورمون های کند کننده رشد و فساد مانند ABA، مانع پلاسیدگی گل می شوند ولی شما به محض خریداری گل و عدم استفاده از هورمون ذکر شده، گل شما به سرعت چروکیده و پلاسمولیز می شود.

همچنین استفاده اولیه از ترکیبات کربوهیدراتی برای تغذیه گل در مراحل ابتدایی و قبل از خرید منجر به تسریع مجموعه فرایند های رسیدگی و فساد گلبرگ ها می شود.

فروش گل زینتی آپارتمانی

فروش گل زینتی آپارتمانی فروش گل های زینتی فقط محدود به شاخه های گل نمی باشد بلکه انواعی به نام گل های زینتی آپارتمانی هستند که در گلدان رشد کرده و گیاهی کامل است البته این نوع از گلها با شرایط محیطی خانه از قبیل میزان نوردهی و رطوبت سازگاری دارند و همین عوامل باعث محبوبیت آن ها شده است و به همین جهت مراکز فروش متعددی برای این نوع از گل ها به وجود آمده است و همین تعدد مراکز فروش خود به فاکتوری جهت ثبات قیمت در بازار پر نوسان فروش گل طبیعی تبدیل شده است همچنین با این کار، حق انتخاب برای مصرف کننده نیز حفظ می شود.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده گل زینتی محلات برای صادرات

محلات شهرستانی در جنوب شرقی اراک مهد گل های زینتی و گیاهی می باشد. این شهرستان به کشور هلند معروف است. یکی از فروشندگان گل زینتی محلات معتقد است که هر شاخه گل ۳

دیدگاهتان را بنویسید