آراد برندینگ
دوشنبه , ۸ آذر ۱۴۰۰
خانه / گل لیلیوم / مرکز خرید گل لیلیوم سرخ در تهران

مرکز خرید گل لیلیوم سرخ در تهران

گل لیلیوم سرخ از گل های محبوب در گل فروشی ها است که برای گل های تزئینی مثل دسته گل، باکس، سبد گل و… از آن به خاطر ویژگی هایی مانند اصالت، زیبایی، ظرافت و شایستگی ظاهری استفاده می شود. گل لیلیوم بیش از ۱۰۰ نوع دارد که در نیم کره شمالی گسترش و رونق دارد و در ایران فقط یک نوع آن رشد می کند. گل لیلیوم قدمت پنج هزار ساله دارد.

مرکز خرید گل لیلیوم سرخ در تهران

اطلاعات فنی درباره گل لیلیوم

اطلاعات فنی درباره گل لیلیوم گل لیلیوم مجلسی که نام دیگر آن سوسن چلچراغ است به رنگ سفید است و در تابستان رشد می کند و گل می دهد. گل لیلیوم از گل های پیاز دار است که گل می دهد. این گیاه به مراقبت خاصی احتیاج ندارد و به راحتی می توان آن را در آپارتمان ها و یا فضای بیرون پرورش داد. گل لیلیوم نسبت به سرما و یخ بندان تا حد زیادی مقاومت می کند. 

انواع گل های گیاه لیلیوم به صورت قیفی، فنجانی شکل و برخی زنگوله مانند هستند و دارای گل های وارونه اند. رنگ گل های سوسن معمولا زرد، بنفش  نارنجی، قهوه ای، آجری و سفید هستند. 

تکثیر گل های لیلیوم به سه روش امکان پذیر است، اول از طریق جدا کردن پیازچه ها، دوم از طریق فلس های پیازچه و یا از طریق بذر کشت و تکثیر می شود. گل لیلیوم برای ادامه حیات به خاک حاصل خیز، دمای مناسب، رطوبت، کود و آبیاری منظم و… نیاز دارد. 

صادرات انواع گل لیلیوم سرخ

صادرات انواع گل لیلیوم سرخ صادرات گل لیلیوم معمولا به صورت شاخه ای انجام می شود. این گل به خاطر جذابیت و زیبایی در میان خریداران و فروشندگان محبوبیت دارد. 

این گل دارای انواع مختلف است، برای همین برای تزیین و تنوع بخشی دکورها مورد استقبال است. انواع گونه های لیلیوم محبوب ایرانیان سه نوع هستند. لیلیوم های ترکیبی آسیایی، لیلیوم گونه شرقی که در ژاپن می روید و لیلیوم شیپوری که در اروپا و آمریکا رشد می کند. 

برای خرید گل لیلیوم شاخه ای به صورت عمده می توان از مراکز تولید و فروش اقدام کرد. فروش عمده تهیه گل لیلیوم ارزان هم چنین از بازار های مستقیم صورت می گیرد. که خریداران بتوانند به راحتی این گل را در تعداد دلخواه و در بسته بندی های فوق العاده جذاب تحویل گیرند. 

بازار های داخلی گل لیلیوم بسیار بیشتر از بازارهای صادراتی آن داغ است. از جمله عواملی که باعث مختل شدن صادرات گل لیلیوم می شود می توان عدم آموزش صحیح، عدم بسته بندی مناسب، سردخانه، عدم آشنایی با قوانین صادرات، آشنا نبودن با بازار ها، و نبودن امکانات و آلات سرمایشی می توان نام برد.  

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین تولید کننده گل لیلیوم قرمز

گل لیلیوم قرمز یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع گل ها می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفداران و مشتریان بسیار زیادی نیز برخوردار است. علت این

دیدگاهتان را بنویسید