آراد برندینگ
جمعه , ۱ بهمن ۱۴۰۰
خانه / گل رز / مرکز فروش گل رز عمده

مرکز فروش گل رز عمده

گل رز را می توان یکی از مشهورترین گل های دنیا دانست که در سرتاسر دنیا کاشت و برداشت شده و با رایحه دلنشین خود از محبوبیت بالایی برخوردار است. گل رز در ایران در مناطق بسیاری می روید و کیفیت ها و انواع گوناگونی نیز دارد. برای خرید گل رز عمده بهتر است به مرکز عرضه مستقیم این محصول مراجعه فرمایید تا از حداقل قیمت بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

مرکز فروش گل رز عمده

انواع گل رز ایرانی

انواع گل رز ایرانی جالب است بدانید که گل رز انواع بسیار گوناگونی دارد، این گل که از دسته گل سرخ محسوب می شود در حدود ۱۵۰ نوع گوناگون دارد که در سرتاسر دنیا می رویند. در ایران نیز انواع متفاوتی از گل رز وجود دارد. گل رز ایرانی در حدود ۳ روز در دمای اتاق ماندگاری دارد و سرحال است و پس از این مدت گل کم کم شروع به پژمردگی می کند. این گل ها در رنگ ها و اندازه های گوناگونی رشد می کنند. در ادامه با شاخص ترین انواع گل رز ایرانی آشنا خواهیم شد.

گل رز خودرو: رزهای خودرو از قدیمی ترین خانواده رزها هستند. این گل ها در مناطق گوناگون ایران به صورت خودرو بدون نیاز به مراقبت رشد می کنند. این رزها که معمولا ۵ گلبرگ دارند خود به ده ها گونه متفاوت دیگر تقسیم می شوند.

گل محمدی: شاید نام آشنا ترین گل رز برای ایرانیان گل محمدی باشد. این گل که از انواع گل رز محسوب می گردد در مناطق بسیاری از ایران می روید. گل رز محمدی رنگی بین سفید و صورتی دارد و عطر آن نیز بسیار دلپذیر است. این گل ها در آب و هواهای متفاوت رویش می کنند و در مناطق سردسیر نیز مقاومت بالایی دارند.

نسترن شیرازی: نسترن شیرازی که با نام رز ماسک نیز شناخته می شود یکی از گونه های بومی رز در ایران است ظاهر بسیار زیبایی دارد و درختچه آن گاهی تا حدود ۳ متر نیز ارتفاع می گیرد.

انواع دیگری نیز از گل های رز ایرانی وجود دارند نظیر رز گالیکا، نسترن زرد و گونه های دیگر که هر کدام عطر خاص خود را داشته و از زیبایی بسیاری برخوردارند.

قیمت گل رز ایرانی برای صادرات

قیمت گل رز ایرانی برای صادرات گل های رز ایرانی علاوه بر مصرف داخل کشور برای صادرات نیز به بازارهای جهانی عرضه می شوند. در حال حاضر انواع گل رز مجلسی درجه یک در رنگ های متفاوت برای صادرات به کشورهای منطقه و اروپا پرورش می یابند که هرکدام قیمت خاص خود را دارند. قیمت این گل ها بیشتر متاثر از کیفیت و منطقه برداشت گل و همچنین شرایط روز است.

برای اطلاع از قیمت دقیق و بروز انواع گل رز ایرانی صادراتی با کارشناسان فروش ما تماس برقرار نمایید تا اطلاعات تکمیلی را برای شما ارسال نمایند.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید بهترین گل رز سفید زینتی

گل ها یکی از بهترین و قدیمی ترین ابزار زینتی است که انواع مختلفی شده و یکی از آن ها، گل رز سفید زینتی است.مجموعه ما یکی از بهترین ها در زمینه عرضه این نوع گل زی

دیدگاهتان را بنویسید