آراد برندینگ
جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل لیلیوم / مرکز فروش گل لیلیوم طبیعی در گیلان

مرکز فروش گل لیلیوم طبیعی در گیلان

در گیلان به کاشت گل های مختلف معروف هستند، که یکی از این گل ها، گل لیلیوم طبیعی است.که در این شهر کاشت می شود و به تمام بازار های گل فروشی عرضه می کنند. مدل های مختلف لیلیوم وجود دارد که هر کدام زیبایی خود را دارد.

مرکز فروش گل لیلیوم طبیعی در گیلان

موارد استفاده از انواع مختلف گل لیلیوم

موارد استفاده از انواع مختلف گل لیلیوم از گل لیلیوم یک نوع روغن استخراج می کنند و از آن کرم های مرطوب کننده تولید می کنند و برای پوست بسیار عالی است. و پیازچه لیلیوم را در آب جوشانده و برای آبسه، التهاب، سرمازدگی و بیماری های پوستی استفاده می شود.

گل لیلیوم یک گل زیبا است و در شمال کشور ها این گل کاشته می شود.گل لیلیوم از نماد زندگی خوب است و در بیشتر مراسم ها استفاده می شود. گل لیلیوم طبیعی آتشی یک گل قرمز رنگ بسیار زیبا است، که در مناطق گرمسیری به صورت بوته ای کاشته می شود و دارای برگ های بزرگی است که مانند نیزه است و رشد زیادی دارد.این گل ها خواص دارویی زیادی دارد. 

این گل ها علاوه بر ایران در کشورهای آفریقا، هند، آمریکا و دیگر شهر را کاشته می شود، در هند از این گل ها به عنوان دارو در داروخانه های خود استفاده می کنند و همچنین طب سنتی نیز استفاده را توصیه کرده است، زیرا برای ناباروری، روده ها بسیار پر استفاده است ولی باید به آن دقت کنید که سمی نباشد زیرا اکثر این گل ها سمی هستند. برای کاشت لیلیوم حتما به آبیاری، خاک مناسب و نور مورد نظر آن توجه کرد. زیرا باید آبیاری و نور کافی به این گل برسد تا رشد کافی داشته باشد. حتی لیلیوم روغن آن را می توان در زیر چشم و موی خود نیز می توان استفاده کرد.

قیمت عمده گل لیلیوم طبیعی

قیمت عمده گل لیلیوم طبیعی این گل در گیلان به صورت عمده در همه بازار های گل فروشی به فروش می رسد. که در همه شهر ها می توان گل لیلیوم ارزان قیمت خریداری کرد و باعث زیبایی خانه هایتان شوید. می توان گل را در باغچه خانه های خود بکارید، چرا که گل لیلیوم بوی فوق العاده ای دارد و باعث پخش شدن عطرش در فضا شود.

این گل از ا این تابستان تا پاییز گل می دهد.و یه همین دلیل این گل ها در اکثر مناطق پیدا می شود و گرمسیری است. اکثر این گل ها عطری هستند. گل لیلیوم شرقی و لیلیوم شیپوری هستند، که فقط در رنگ و اندازه های مختلف رشد می کند. این گل سالیان سال در حال کاشت است و محبوبیت خاصی در میان مردم دارد، و حتی برای انواع کادو می توان از شاخه گل های لیلیوم استفاده استفاده کرد.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بهترین تولید کننده گل لیلیوم قرمز

گل لیلیوم قرمز یکی از بهترین و با کیفیت ترین نوع گل ها می باشد که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و از طرفداران و مشتریان بسیار زیادی نیز برخوردار است. علت این

دیدگاهتان را بنویسید