آراد برندینگ
جمعه , ۲ مهر ۱۴۰۰
خانه / گل آرایی / گل آرایی مراسمات با کم ترین هزینه

گل آرایی مراسمات با کم ترین هزینه

گل آرایی مراسمات یک ایده ای است که امروزه برای زیبا تر شدن و جذاب تر شدن مجالس استفاده می شود و استقبال بی نظیری از آن شده است.
این گل آرایی می تواند از انواع مختلف گل های زیبا و با توجه به سلیقه مشتری برایش انجام شود و در تم های مختلف و جذاب کار می شود.
امروزه گل آرایی در مجالس عروسی و تولد انجام می شود و زیبایی و شادی مجالس را دوچندان می کند.

گل آرایی مراسمات با کم ترین هزینه

گل های کاربردی برای تزئین مجالس

گل های کاربردی برای تزئین مجالس گل های کار بردی برای تزیین کردن مجالس با توجه به سلیقه مشتری انتخاب می شود و بعدا به سلیقه مشتری طراحی می شود.  این طراحی ها می تواند به صورت مدرن یا سنتی انجام شود و از گل هایی مصنوعی یا حتی طبیعی استفاده شود.
رنگ بندی های گل آرایی، زیبایی خاصی به مجالس می دهد و حتی جلوه ای خاص هنگام فیلم برداری به مجلس می دهد.
گل های کار بردی برای تزیین می تواند رز یا لیلیوم یا هر گل دیگری که سلیقه مشتری باشد استفاده شود و حتی می توان از گل های مصنوعی نیز استفاده کرد.
گل آرایی با گل لیلیوم بسیار زیبا و خاص می باشد و می توان با آن طرح های جذاب و خاصی را درست کرد که جلوه مجلس را دوچندان کند.
علاوه بر مجالس عروسی و تولد از گل آرایی برای مجالس رسمی و سخنرانی هایی که چند هزار نفر مخاطب دارد نیز استفاده کرد تا جذابیت بیشتری به آن سخنرانی ببخشد و مخاطبان احساس آرامش بیشتری کنند.
گل های رز در رنگ های مختلف وجود دارد و در بین خانم ها و سلیقه های مختلف جایگاه ویژه‌ای دارد.
این گل ها در گل آرایی ها جلوه های بسیار زیبایی در کنار یک دیگر به هم می بخشند و تصویری رویایی به مجالس می دهند و همیشه در ذهن ها به یادگار باقی می مانند.                 

قیمت گل های مخصوص مجالس

قیمت گل های مخصوص مجالس قیمت گل هایی که در گل آرایی به کار می رود بستگی به طراحی آن مجلس و نیز گل هایی که استفاده می شود دارد.
مثلا اگر گل ها طبیعی باشد و یا از گل هایی استفاده شود که گران قیمت تر هستند هزینه گل آرایی نیز بیشتر می شود ولی اگر گل ها مصنوعی باشند هزینه آن به نسبت کمتر است.
و نیز گل آرایی مجالس با مجالس دیگر فرق دارد مثلا گل آرایی مجالس عروسی گران تر از گل آرایی مجالس تولد با توجه به نوع گل هایی که استفاده می شود و نیز طراحی آن می باشد.
پس قیمت گل های مخصوص مجالس با توجه به شرایط مختلف ارزان یا حتی گران می باشد و همه این ها بستگی به خواسته مشتری دارد.

با ما ارتباط بگیرید:
مشاور فروش سید امیرحسین عظیمی
شماره تماس: 09120466275
تلگرام: @mahgolco95
اینستاگرام: @mahgolco95
ایمیل: mahgolco95@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید